Mars Ambalaj, ATA Şirketler Grubu’nun tek kullanımlık ambalaj alanındaki faaliyetlerini yürütmek ve pazarda yerini almak adına kurulmuştur.

Hali hazırda 23.000 metrekare kapalı alanda, her ay 600 ton PoliEtilen film ve 1200 ton karton levha üretebilecek kapasite ve teknolojik yatırıma sahiptir.

Royal, SKY ve Viva marka gıda streç filmleri, MarsTape ve Reno marka koli bantları, Mars marka poşet ve endüstriyel filmleriyle başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, geniş bir yelpazeye hitap eder ve ihracat yapar. Yanı sıra, Ege Bölgesi, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesi’ndeki bayileriyle yurtiçinde tek kullanımlık ürünler konusunda pazarda aktif rol almaktadır.

Uzun zaman önce Mars’ta hayat var ;) sloganıyla başladığımız bu serüvene her geçen gün yeni ürünler, yeni çözüm ortakları ekleyerek devam ediyoruz. 

İnsanların hayatını kolaylaştırırken, sağlıklı ürünler üretmek ilkesinden bir an bile vazgeçmiyoruz.

Doğaya ve insan hayatına zarar vermeyen ürünler üretmek adına ekibimizi ve makine parkurumuzu sürekli güncel tutmaya devam ediyoruz.

Topluma fayda sağlayan, yenilikçi ve doğaya dost ambalaj ürünlerini sunmak arzumuz her geçen gün büyüyor ve büyümeye devam edecek.

Mars Ambalaj, TC EN ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015, ISO 22000:2018 ve ISO 45001:2018 kalite yönetim sistemlerine sahiptir. Ayrıca RCS (Recycled Claim Standard), GRS (Global Recycled Standard) ve CE belgeleriyle de doğaya ve çevreye gösterdiği özeni tescillemiştir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olun ;)
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.